recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Tiramisu met advocaat

QR Code

Ingrediënten

Bereidingswijze

Schaaf de chocolade met een dunschiller of met een keukenrasp. Klop de slagroom met de suiker naar smaak stijf. Meng er de advocaat door. Neem een rechthoekige cakevorm of ovenschaal. Schenk de koffie in een schaaltje en doop de helft van de lange vingers met de ongesuikerde kant in de koffie en leg ze met de gesuikerde kant naar beneden in de schaal. Verdeel hierover de helft van het advocaat-slagroommengsel. Doop ook de andere helft van de lange vingers in de koffie en leg de gesuikerde kant naar beneden op de room. Dek af met de rest van het slagroom-advocaatmengsel. Bestrooi met de geraspte chocolade. Zet minstens 4 uur in de koelkast.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Reacties (1)

  • Ik maak tiramisu vaak in snelle en simpele vorm: baileys over de lange vingers (als ik een 2e laag vingers neem, dip ik deze wel in de koffie). Ik roer de mascarpone door opgeklopte slagroom en dit over de lange vingers. Voor pasen wilde ik dunne/drinkbare advocaat proberen i.p.v. de baileys en dan inderdaad i.p.v. de cocoapoeder geraspte chocolade op de top (evt. met wat blobjes dikke advocaat ertussen of evt. choco eitjes. Jouw recept lijkt me ook lekker, maar weet niet zeker of de koffie lekker is bij advocaat? Groetjes, Lya
    Lya gaf dit recept 5 sterren

Laat uw reactie achter