Mangotiramisu met amandelkoekjes
Ingrediënten
Bereidingswijze
Laat de mango uitlekken en vang het sap op. Snijd 4 mangoblokjes in kleine stukjes en pureer de rest.
Klop de mascarpone, de kwark, 4 eetlepels suiker, 4 eetlepels sinaasappelsap en 4-5 eetlepels mangosap tot een crème.
Hak de cantuccini grof. Verdeel de helft over een platte ovenschaal. Druppel de rest van het sinaasappelsap en de likeur erover. Strijk de helft van de crème erop. Verdeel de mangpuree, op 4 eetlepels na, er overheen. Strooi daar de rest van de koekjes over. Strijk de rest van de crème erop. Zet ca. 3 uur koud weg.
Laat 3 eetlepels suiker in een pan karameliseren en roer de amandelen erdoorheen. Schenk het geheel op met olie ingevet aluminiumfolie en laat afkoelen. Breek dan in stukken. Versier de tiramisu met de mangoblokjes, de rest van de mangopuree en de amandelen.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter