recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Gebakken schol met Italiaanse tomatensaus

QR Code
Gebakken schol met Italiaanse tomatensaus

Ingrediënten

Bereidingswijze

Pel en snipper de ui en de teen knoflook. Halveer de kerstomaatjes. Verhit 2 eetlepels olijfolie in een hapjespan en fruit de ui en knoflook zachtjes aan. Roer de pesto erdoor en bak de tomaatjes ca. 4-6 minuten zachtjes mee. Roer op een bord de bloem met zout, peper en paprikapoeder door elkaar. Wentel de scholfilets erdoor. Verhit 3 eetlepels olijfolie in een koekenpan en bak de scholfilets in ca. 4-6 minuten bruin en gaar, keer ze halverwege. Leg de scholfilets op vier borden en schep de tomatensaus erbij. De complexiteit van een droge Pinot Gris d'Alsace sluit aan bij de kruidigheid van de scholschotel. Lekker met rösti en een groene salade.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Reacties (1)

  • Wel een lekker gerecht, maar niet heel bijzonder. Prima voor doordeweeks. Een gratin maken met zo veel vocht lukt overigens niet. Wil zelf nog wat variaties proberen om het geheel iets spannender te maken.
    smakkie gaf dit recept 1 sterren

Laat uw reactie achter