Stoofpot van kip, gedroogde appeltjes en bier
Ingrediënten
Bereidingswijze
Snipper de ui en de knoflook. Braad in de boter de kip rondom aan en neem ze daarna uit de pan. Verhit de boter opnieuw en voeg eventueel iets boter aan en fruit de ui, knoflook, kruidnagel, gemberpoeder en het laurierblad.
Schenk het bier in de pan en breng het aan de kook. Voeg de appeltjes en de kip toe en laat alles in een gesloten pan ongeveer een uur sudderen (de kip af en toe omdraaien).
Voorzichtig de kip eruit halen.
Roer de mosterd los met de suiker, zachte boter en de bloem en roer dit mengsel beetje voor beetje door de suas tot dat deze licht gebonden is.
Op smaak brengen met peper en zout.
De kip weer in de saus leggen.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Reacties