recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Eenpansgerecht: shoarma met sperziebonen

QR Code

Ingrediënten

Bereidingswijze

Verhit twee eetlepels olijfolie en bak hierin de shoarma al roerend bruin. Neem het vlees uit de pan en voeg 1 eetlepel olijfolie toe. Bak hierin de aardappeltjes gedurende ca. zeven minuten tot ze mooi bruin zijn. Voeg de sperziebonen toe en bak ze twee minuten me. Voeg de shorma toe en verwarm nog 1 minuut door.
Klop in een kom de creme fraiche met 1 eetlepel mosterd goed door elkaar. Schep het monsterdmengsel door het sperziebonenmengsel. Breng op smaak met peper en zout.

Serveersuggesties

Eventueel garneren met bieslook.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Laat uw reactie achter