Italiaanse walnotenlikeur
Ingrediënten
Bereidingswijze
In Nederland staan een hoop walnotenbomen dus als je wat rondvraagt, vind je die wel.
Het is belangrijk dat je de walnoten van de boom plukt als ze nog in hun groene jas zitten (eind juni).
Walnoten goed wassen en in vieren snijden en samen met alle andere ingrediënten in een grote wekpot doen.
Wekpot goed afsluiten en 40 dagen op een donkere plek wegzetten. Elke dag minstens 1 keer goed schudden.
Na deze periode de grove delen eruit filteren door het door een vergiet te laten lopen en daarna fijn filteren door bijv. een koffie filter (ik gebruik hiervoor gewoon mijn koffiezetapparaat).
Hierna kan de drank in flessen gedaan worden en moet de drank nog zeker 3 maanden rijpen op fles. Deze drank wordt in Italie dan ook volop genuttigd met de kerst.
Uw geduld zal beloond worden.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter