Amuse gerookte eend
Ingrediënten
Bereidingswijze
Snijd de eendenborst, de paprika, de geschilde mandarijnen de bieslook, 5 muntblaadjes en de peterselie tot hele kleine stukjes.
Mix de bieslook en de peterselie en de munt door de smeerkaas.
Gebruik een klein smal naar wijd uitlopend glaasje om de amuse op te bouwen.
Drappeer rucola sla vanaf de bodem langs de binnenkant van het glaasje omhoog. Fixeer dit door onder in het glas om het mengsel van smeerkaas stevig op de sla te drukken. Bouw de amuse op in laagjes. in de volgorde:
Rucolasla zoals hierboven omschreven.
Daarna smeerkaasmengsel, paprika, geraspte kaas, smeerkaasmengsel, mandarijnen, smeerkaasmengsel, gerookte eend en tenslotte smeerkaasmengsel.
Garneer het geheel boven op met een muntblaadje en geraspte mandarijnenschil.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter