recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Verse courgettesoep

QR Code
Verse courgettesoep

Ingrediënten

Bereidingswijze

Bak de ui 2 minuten aan en voeg de knoflook toe. Bak deze 1 minuut mee. Voeg dan de courgette toe. Bak deze ook om even lekker aan en voeg dan de bouillon en het warme water toe. Een minuut of 20 zachtjes laten koken. Pureer de soep met een staafmixer, voeg de soja en de room toe. Even voorzichtig doorwarmen. Pas op dat de soep niet gaat koken want de room kan schiften.

Serveersuggesties

Bak een half bakje champignons in wat olijfolie. Strooi direct wat gemalen zeezout over de chapignons. Na een aantal minuten zachtjes gebakken te hebben laten de champignons het vet en vocht los. Dan zijn ze klaar en kunnen ze toegevoegd worden aan de soep. Plakjes knoflook lichtbruin bakken en toevoegen. In plaats van courgettes kun je ook komkommers nemen (die zijn vaak wat goedkoper).

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Meer Recepten

Laat uw reactie achter