"Magere" pasta met zalm en asperges
Ingrediënten
Bereidingswijze
Kook de pasta volgens gebruiksaanwijzing beetgaar, giet hem af, laat hem uitlekken en doe hem weer in de pan. Schep de sladressing door de pasta en zet hem weg.
Schil de verse asperges. Was de paprika, verwijder het zaad en zaadlijsten en snijd het in blokjes. Pel en snipper de ui.
Stoom de asperges in een aspergepan met wat kokend water 10-12 minuten, snijd de asperges diagonaal in stukjes.
Snijd de zalm in stukjes en schep die door de overige salade-ingrediënten.
Maak met een mixer een romige kaas van de cottage cheese, het citroensap en de tabasco. Voeg tenslotte de dille toe. Schep de dressing dor de salade en laat deze enige tijd koel en afgedekt staan.
Spoel de tomaten af, ontdoe ze van de steelaanzet en snijd ze doormidden of in plakjes. Schil de komkommer en snijd hem in reepjes, schep de pastasalade op een bord en garneer hem met de tomaten en de komkommer.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Reacties