Pestobakjes met ei en tomaatjes
Ingrediënten
Bereidingswijze
Oven voorverwarmen op 200 graden C.
Laat de bladerdeegvelletjes ondooien. Halveer de kerstomaatjes en snijd de hardgekookte eieren in dikke plakken.
Smeer op elke deeglap circa 1 eetlepel pesto. Doe dit met de bolle kant van een lepel en wrijf het goed in, maar laat ongeveer 2 cm van de rand vrij.
Verdeel over de pesto op elk vel 4 halve kerstomaatjes, plakken hardgekookt ei, olijvenplakjes en wat blokjes ham of bacon.
Bestrooi met peper en zout en geraspte kaas.
Klop het ei los en kwast daarmee de randen in van de deeglapen.
Zet ze in een bakplaat bekleed met bakpapier en dan in de oven circa 15 minuten tot de bakjes goudbruin zijn en de kaas gesmolten.
Serveersuggesties
Ook lekker met mozzarellaplakken op de pesto.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter