Timbaaltje van gerookte zalm
Ingrediënten
Bereidingswijze
Rooster de pijnboompitten in een droge koekenpan.
Smeer 4 vormpjes in met olijfolie.
Schil de avocado 's, maak het vruchtvlees zeer fijn met een vork, meng het citroensap, de helft van de pijnboompitten en de garnalen erdoor.
Bekleed de vormpjes met de gerookte zalm, schep hierin het avocado mengsel, dek af met dun gesneden plakjes komkommer.
Minimaal 1 uur in de koelkast op laten stijven.
Serveren:
Stort de zalm/avocadotimbaaltjes om elk op een mooi bord. Maak dit mooi op met wat rucola salade, de rest van de pijnboompitten en wat blokjes komkommer.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Reacties