recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Charlotte van geitenkaas

QR Code
Charlotte van geitenkaas

Ingrediënten

Bereidingswijze

Schaaf met een dunschiller dunne reepjes courgette af. Blancheer in kokend water en spoel koud af. Droog op een schone theedoek. Vet 4 vormpjes in met wat olie en beleg de wanden met courgettereepjes. Laat uiteinden over de rand hangen. Meng kruiden, geitenkaas en room. Maak op smaak met peper en zout. Verdeel dit mengsel in de potjes en vouw de courgetterandjes erover . Laat goed koelen. Ontvorm de charlottes op een bordje en garneer met bieslook.

Serveersuggesties

Probeer ook eens 150 gram boursin met kruiden en 150 gram geitenkaas. Bestrooi dan vlak voor je serveert de charlotte rijkelijk met verse kruiden.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Laat uw reactie achter