recepteningrediëntenspecialsforums
Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Koekjestaart

QR Code
Koekjestaart

Ingrediënten

Bereidingswijze

Meng de boter samen met wat van de bloemsuiker en het zakje vanillesuiker tot een smeuïge massa (voeg de bloemsuiker maar geleidelijk toe). Doe daarna wat afgekoelde koffie onder het mengsel. Je kan er koffie en bloemsuiker bijvoegen tot je de gewenste smaak hebt. Leg nu op een plank 2 rijen van 3 koekjes naast elkaar. Doe hier wat water op met een lepeltje, zodat deze zacht worden. Daarna smeer je er een laag crème au beurre op. Leg terug een laag koekjes, maar dompel deze eerst onder in een kommetje water. Daarna smeer je terug een laag crème au beurre. Zo wissel je af tot je taart de gewenste hoogte heeft en eindig je met een laag crème au beurre. Je kan dan ook de zijkanten afwerken en eventueel de taart versieren met chocolade hagelslag. Voor liefhebbers van rabarberconfituur kan je enkele lagen crème au beurre vervangen door de confituur.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Reacties (6)

  • Ik ben normaal gesproken gewend om er een eigeel in te doen. Zo krijg je een luchtigere crème. Onlangs was ik het ei vergeten en dat smaakte ook prima. Voor ieder wat wils, want je kunt variëren totdat je een ons weegt!
    Bezoeker gaf dit recept 5 sterren
  • Smarties en andere snoepjes zijn zeer lekker en mooi als versiering erop en er tegenaan geplakt ;p
    Marijse gaf dit recept 5 sterren
  • Je kan ook op de bovenkant eenlaagje glazuur doen als je dat lekker vind.
    Bezoeker gaf dit recept 5 sterren
  • Ook geschikt voor Ei-allergie als je petit-beurre koekjes van de Beuckelaer gebruikt.
    Bezoeker gaf dit recept 5 sterren
  • Ik zou het water vervangen door Chocolademelk!
    Bezoeker gaf dit recept 3 sterren
  • Vervang het water door een afgekoeld kopje koffie. Zo krijg ook meer koffiesmaak in je taart. Vind ik persoonlijk beter.
    Bezoeker gaf dit recept 5 sterren