Appelvlaai
Ingrediënten
Bereidingswijze
Meng de magarine, de suiker, de eieren en de citroensap. Voeg de bloem en het bakpoeder toe. Doe het deeg in de vlaaibodem.
Schil de appels en snijd ze in schijfjes. Meng het kaneel en de suiker onder de appel. Leg de appels dakpansgewijs in het deeg.
Bak de vlaai in een voorverwarmde oven op 190 graden C. in 40 minuten goudbruin. Besmeer hierna de vlaai met abrikozenjam.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Reacties (2)
-
Lekker recept en vlug klaar. Met minder suiker even lekker.
Marbooij gaf dit recept 4 sterren
-
Makkelijk en vlot recept, niet zo lang bezig als bij appeltaart terwijl hij toch dezelfde kwliteiten heeft.
De volgende dag smaakte hij erg lekker!
Laat uw reactie achter