Appelcake met rum
Ingrediënten
Bereidingswijze
Schil de appelen en snijd ze in fijne stukjes. Doe er een beetje rum bij (of een klein 'flesje' rumessence van Dr. Oetker, nog lekkerder!).
Voeg de suiker (gewone en vanillesuiker), boter en eieren bij elkaar. Mix gedurende 10 minuten om het deeg goed luchtig te maken.
Voeg vervolgens de zelfrijzende bloem toe met een zeef. Roer alles goed onder elkaar.
Voeg de gesneden appelen toe.
Vet een cakevorm in en breng er wat paneermeel tegenaan. Doe het deeg in de cakevorm en laat de cake zo'n half uur op 160°C bakken in de oven. De duur van de baktijd hangt een beetje af van de cakevorm. Je kan heel gemakkelijk checken of je cake klaar is, door er met een breinaald in te steken. Als er geen vloeibare deeg aan blijft kleven is je cake klaar!
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter