Sinaasappelgelei met mangosaus
Ingrediënten
Bereidingswijze
Week de gelatine in een paar eetlepels koud water. Pers de sinaasappels uit en meet 500 milliliter sap af. Breng eventueel op smaak met de suiker. Knijp de gelatine uit en los op laag vuur op. Roer wat sap door de gelatine en meng dat door de rest van het sap.
Spoel 4 vormpjes of kopjes (150 milliliter) met koud water uit, vul ze met het sap en plaats ze minstens 4 uur in de koelkast.
Laat de mango uitlekken en pureer hem met de staafmixer. Klop de slagroom stijf en strooi er ondertussen de vanillesuiker door.
Houd de vormpjes kort in heet water en stort de gelei op een bordje. maak op met de mangosaus en de slagroom. Versier met de pistachenoten en de poedersuiker.
Serveersuggesties
Als je geen bloedsinaasappels kunt krijgen neem dan gewone. Voeg een scheut Campari, grenadinesiroop of rood vruchtensap toe. De gelei krijgt dan ook een feloranje rodekleur.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Reacties