Rijstsoufflé met ananas
Ingrediënten
Bereidingswijze
Kook de melk met een snufje zout. Roer de dessertrijst en de suiker door de melk.
Breng opnieuw aan de kook. Laat het geheel afgedekt ca 30 minuten koken op laag vuur. Roer af en toe door en laat afkoelen
Verwarm de oven voor op 175 graden celsius. Laat de ananas uit lekken en snijd hem in dunne stukken. Vet 6 ovenvaste vormpjes (à ca 200 mililiter inhoud) in met een beetje boter. Splits de eieren. Roer de eidooiers, de kokos en de kwark door de rijst. Klop het eiwit stijf. Voeg tijdens het kloppen geleidelijk de vanillesuiker toe.
Spatel het eiwit voorzichtig door de rijst.
Vul de ovenschaaltjes voor 2/3 met het rijstmengsel. Steek de ananasstukjes in het rijstmengsel. Bak de soufflé ca 30 minuten in de oven en serveer direct.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter