Rijstpap met mandarijn
Ingrediënten
Bereidingswijze
Warm de melk op in een pannetje met deksel. Dit duurt ongeveer 7 à 8 minuutjes. Los er de suiker, saffraan, mandarijnschil in op.
Doe de rijst bij de melk en laat onder regelmatig roeren 45 minuten sudderen. Roeren voorkomt het aanbranden. De rijstpap zou tegen het einde toe mooi dik moeten zijn. Voeg er op het einde het mandarijnsap aan toe en roer door.
Smakelijk!
Tip: om een velletje op de rijstpap te voorkomen, doe je wat poedersuiker op het oppervlak en dek af met vershoudfolie.
Tip: je kan dit natuurlijk ook met sojamelk proberen! mmm
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter