recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Mangotoetje met vruchten en witte wijn

QR Code
Mangotoetje met vruchten en witte wijn

Ingrediënten

Bereidingswijze

De mango´s schillen en het vruchtvlees in stukjes snijden. De sinaasappels of mandarijnen schillen en in partjes of stukken snijden. De bananen schillen en in stukken snijden en wat citroendruppels erdoor roeren. De vruchten door elkaar mengen en in mooie dessertglazen of schaaltjes overdoen. Het water met de bruine suiker in een steelpannetje koken tot de suiker is opgelost. Wat laten afkoelen en dan de wijn, cognac, kaneel en gember door de stroop roeren. Giet de wijnstroop over de vruchten en laat dit dessert ongeveer 30 minuten in de koelkast voordat je het serveert.

Serveersuggesties

Uiteraard ook met andere vruchten te maken, zowel vers als uit blik. Heerlijk met bijvoorbeeld verse ananas. Ben je bang dat het te zoet wordt, geef de saus dan apart bij.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Laat uw reactie achter