Tomaten-salamipizza
Ingrediënten
Bereidingswijze
Los de gist op in 125 milliliter lauwwarm water. Voeg de bloem, 1/2 theelepel zout en olie toe en kneed het geheel tot een glad deeg. Laat het deeg rijzen.
Maak de tijm schoon en pluk de blaadjes van de takjes. Roer de blaadjes door de gezeefde tomaten en breng op smaak.
Kneed het deeg op wat bloem door en maak er met een deegroller een cirkel (28 cm doorsnede) van. Leg het deeg op een met bakpapier bekleed bakblik en strijk de saus eroverheen. Laat de mozzarella uitlekken. Was de tomaten en snijd ze doormidden. Leg ze met ca 2/3 van de salami op de pizza. Besprenkel met de olie. Bak de pizza 20-30 minuten in een voorverwarmde oven op 200 graden C. Garneer de pizza met de rest van de salami en de salie.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter