recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Broodje suçuk met fetah kaas

QR Code

Ingrediënten

Bereidingswijze

Je haalt de vel van de suçuk af en snijd het in de lengterichting van de worstjes. Daarna snijd je de komkommer en tomaat in plakjes.
Turks brood zo snijden dat je er 4 mooie gelijke stukken uit krijgt voor de grote eter en anders 6 stukken voor de normale eter.
De fetah kaas snijd je in plakjes. Van de sla haal je in blaadjes van de krop af en die was je goed.

Je legt het brood even in de oven om het knapperig te laten worden. Daarna doe je eerst de tomaat op het brood en dan leg je daar bovenop de in plakjes gesneden suçuk (per stuk brood ongeveer 2 worstjes).
Dan leg je de kaas en komkommer daar weer op, net als de olijven en de sla.
Het geheel kan je verder op smaak maken door er een beetje sambal op te doen maar dit geheel naar je smaak uiteraard.

Dan neem je je beker Ayran en is het smullen maar.

Note: dit is een één persoons gerecht.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Laat uw reactie achter