Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus recept

Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus

Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus

Ingrediënten voor Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus


Bereidingswijze voor Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus

Bestrooi de schnitzel met zout en vers gemalen peper. Verwijder de stelen en lelijke buitenste bladeren van de venkelknollen. Bewaar het venkelgroen. Kook de venkelknollen in iets gezouten water in 10 minuten beetgaar. Laat ze uitlekken. Verhit in een sauspan 2 eetlepels olijfolie en bak hierin de uisnippers zacht en glazig. Voeg de gepelde tomaten toe en druk deze met de pureestamper plat. Voeg de knoflook en ansjovis toe. Laat de saus enkele minuten zachtjes pruttelen. Verhit 1 eetlepel olijfolie en de boter in een koekenpan en bak de schnitzels in 6 minuten gaar. Draai ze halverwege de baktijd om. Verdeel de venkelknollen en schnitzels over de borden. Schep de tomatensaus eroverheen. Garneer het gerecht met plakjes parmezaanse kaas, peterselie, het venkelgroen en de kappertjes.

Allergieinformatie voor Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus

Hieronder vindt u de allergie informatie voor het recept Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Gerelateerde recepten voor Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus

In onderstaand overzicht vind u recepten die gerelateerd zijn aan Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus.

Reacties op Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus

  • Er zijn nog geen reacties op het recept Venkelknollen met schnitzel en tomatensaus. Heb je zelf een opmerking over dit recept log dan in of meld je direct aan voor MijnReceptenboek.nl
recepten ingrediënten specials menu's E Nummers forums
Gebruikersnaam / email
Paswoord
Meedoen - paswoord kwijt?
Copyright © 2006/2010 MijnReceptenboek.nl
Alle rechten voorbehouden