recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Sambal goreng kreni

QR Code
Sambal goreng kreni

Ingrediënten

Bereidingswijze

Meng het gehakt met de peper, het zout en de eieren tot een homogene massa en vorm van deze massa kleine balletjes. Kook de balletjes voor 5 minuten in water en laat deze daarna uitlekken. Eventjes in de magnetron gaat ook.

Snijd de knoflook en de sjalotten in dunne plakjes. Ontpit de lomboks en snijd deze in reepjes. Verhit in een wok/wadjan de olie en bak de sjalotten, de lomboks en de knoflook zachtjes voor 3 minuten. Voeg dan de salam en de laos toe en bak dit nog 2 minuten mee. Dan de palmsuiker, het zout, de kokosmelk en de gehaktballetjes toevoegen en het geheel nog 10 minuten zachtjes laten sudderen

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Meer Recepten

Laat uw reactie achter