Kedgeree
Ingrediënten
Bereidingswijze
De vis met citroenschilen en laurierblad in een grote pan doen en er zo veel water bij gieten dat de vis net onder staat.
Aan de kook brengen en 6 tot 8 min. zachtjes laten doorkoken tot de vis gaar is. De vis uit laten lekken, vel en graat ontdoen en met een vork uit elkaar halen. De boter verhitten in een koekepan. Hierin de ui en de kerry in ca. 5 minuten al roerend glazig bakken. De rijst, ei en de peterselie toevoegen. De eidooiers door de room kloppen en ook dit mengsel toevoegen. Omscheppen. Dit zo heet mogelijk opdoenen. met citroenpartjes of schijfjes.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Reacties