Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen)
Ingrediënten voor Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen)
Bereidingswijze voor Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen)
Maak de garnalen schoon. Gebruik een scherp mes om de bovenkant in te snijden en de donkere ader te verwijderen. Hak het pepertje en schil de knoflooktenen.
Verhit de olijfolie in de wok. Voeg het pepertje en de geperste knoflook toe en verhit 30 seconden op hoog vuur. Voeg dan de garnalen toe en blijf 2 minuten roeren. Strooi er wat zout en peper op. Knijp er een beetje citroensap over uit. Doe alles in een schaaltje en strooi de peterselie erover.
Heerlijk met gewoon dampende witte rijst en met je handen eten.
Allergieinformatie voor Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen)
Hieronder vindt u de allergie informatie voor het recept Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen). Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Gerelateerde recepten voor Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen)
In onderstaand overzicht vind u recepten die gerelateerd zijn aan Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen).
- Grote garnalen in mangodressingMet chutney, gamba's en mangoKoud - klaar in 30 minuten
- Gamba in een luchtig jasjeMet gamba's, limoensap, dragonSpeciale gelegenheden - klaar in 1 uur en 30 minuten
- Gamba's met gebakken ui en knoflookMet gamba, ui en knoflookVis en schaaldieren - klaar in 20 minuten
- Garnalen spiesjesMet garnalen, ontbijtspek en sate prikkersTapas - klaar in 15 minuten
- Verliefde gamba'sMet gamba's, knoflook en kookroomWarm - klaar in 55 minuten
- Gamba's RegienMet gamba's, knoflook en madame jeanetpeperVis en schaaldieren - klaar in 30 minuten
- Gestoomde garnalenMet gamba's, knoflook en eierenBijgerechten - klaar in 15 minuten
- Salade met gamba'sMet sla, pijnboompitten en gamba'sBijgerechten - klaar in 10 minuten
- Knoflookgamba'sMet gamba's, knoflook en peterselieTapas - klaar in 1 uur en 10 minuten
- Mexicaanse gamba'sMet gamba, knoflook en olieVoorgerechten - klaar in 15 minuten
Reacties op Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen)
Er zijn nog geen reacties op het recept
Gamba's al ajillo (Knoflook garnalen). Heb je zelf een opmerking over dit recept log dan in of
meld je direct aan voor MijnReceptenboek.nl