Bouillabaisse van Noorzeevis
Ingrediënten
Bereidingswijze
Fileer de tongen, maar houd de graten bij. Wie niet zo vlot kan fileren, vraagt dit uiteraard aan de vishandelaar, vraag dan wel de graten mee naar huis. Pel de garnalen en bewaar de pantsers en de kopjes. Snijd de ui, de sjalot, de look en de selderij fijn en stoof glazig in olijfolie. Snijd de chilipeper en de gember en doe ook deze er bij. Stoof nog even aan om alle smaken vrij te maken. Doe de graten en de garnaalkopjes bij de groenten. Laat even meestoven en doe er de in stukken gesneden tomaten bij. Dan mag ook de saffraan en de tomatenpuree erbij. Blus met de witte wijn en zet verder onder met water. Laat ongeveer 20 minuten rustig sudderen.
Snijd intussen de groenten voor de garnituur in stukjes en fruit ze aan in olijfolie, gekruid met peper en zout.
Breng de tongfilets, de sint-jakobsnootjes en de langoustines op smaak met olijfolie, peper en zout en rooster kort in een warme grillpan.
Doe de gestoofde groenten in een grote kom, leg er de geroosterde vis en de garnalen op. Zeef er de visbouillon over en werk af met verse korianderpluksels.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter