recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Portobello met geitenkaas

QR Code
Portobello met geitenkaas

Ingrediënten

Bereidingswijze

Grill voorverwarmen. Portobello's schoon vegen en steeltjes eraf snijden. In ingevette ovenschaal leggen met bolle kant naar boven. Met olijfolie bestrijken en ca. 4 minuten laten grilleren. Paddestoelen omdraaien en in elke hoed een plak geitenkaas leggen. Bestrooien met zwarte peper. Goed insmeren met olijfolie en nog ca. 5 minuten onder de grill zetten.
Intussen spaghetti met beetje zout gaar koken. Rucola in stukjes scheuren. Spaghetti, rucola, knoflook en olijfolie door elkaar scheppen en over twee borden verdelen. Portobello's erop leggen en het geheel besprenkelen met wat balsamicodressing. Eventueel bestrooien met geroosterde pijnboompitten.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Laat uw reactie achter