Pruimenbootjes
Ingrediënten
Bereidingswijze
Oven voorverwarmen op 200 graden C.
Bladerdeeg laten ontdooien
De chorizo zo in stukjes snijden dat een stukje in een pruim past.
Elk bladerdeegvel doormidden snijden. (je hebt dan 2 stukken). Elke helft weer doormidden (4 stukken), elk stuk weer door de helft (8 stukken) en die weer door de helft. Je hebt dan 16 stukken.
Steek in elke pruim een stukje chorizo en leg telkens een pruim op een stukje deeg. Druk de pruim een beetje in de bodem van de deeglap, zodat die wat vast zit. Doe 2 zijkanten van de deeglap een beetje omhoog zodat er een bootvorm ontstaat. Het hoeft niet vastgezet te worden.
Leg alle 16 op een bakplaat, bekleed met bakpapier.
Bestrijk ze met wat losgeklopt ei. Zet de bakplaat in de oven tot het deeg goudbruin is.
Serveersuggesties
Koud of warm te eten. Bewaren in een trommelblik.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter