Roti met lamsvlees, aardappels en kouseband
Ingrediënten
Bereidingswijze
Voorbereiding:
Vlees in stukjes snijden (niet te groot en niet te klein). Uitje grof snipperen en de knoflook hakken. Aardappels schillen en de kousenband in korte strookjes snijden. Madame Jeannette in stukjes hakken(verwijder wel de pitjes want deze zijn echt heel heet).
Bereidingswijze:
Ongeveer 2,5 tot 3 liter bouillon koken. Olie in de braadpan en wachten tot deze goed heet is. Uitjes, madame Jeannette, knoflook en vlees aanbraden in de olie( wel blijven roeren de eerste paar seconden anders bakt het vlees aan). Als alles is aangebraden, gooi je de bouillon erbij tot het vlees net onder staat. Dan ongeveer 1,5 eetlepel kerriepoeder erdoorheen. Laat dit alles lekker een uurtje sudderen( even proeven of alles gaar is, je kan dan ook nog eventueel naar smaak wat kerriepoeder erbij doen). Maar let wel op je vocht. Dit verdampt snel. Je kan gewoon nog wat hete bouillon erbij doen. Als het nog niet zout genoeg is, kan je er een bouillonblokje doorheen verkruimelen. Ondertussen kook je de aardappels in 20 minuten en de kousenband in 15 minuten gaar.
En smakelijk eten!
Serveersuggesties
Ik koop de roti platen gewoon bij de toko. Dat scheelt een hoop werk.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter