Paddestoelen-Boursinrisotto
Ingrediënten
Bereidingswijze
Breng de groentebouillon aan de kook. Verwarm wat olijfolie in een pan met een dikke bodem. Voeg de sjalot toe en bak deze glazig. Voeg de risottorijst toe en roer 2 minuten door. Voeg, al roerend, de kokende bouillon toe. Als de rijst een papperige consistentie heeft gekregen voeg je Boursin toe. Breng op smaak met zout en peper.
Snijd met een kaasschaaf lange plakken van de courgette. Grill de plakken vervolgens aan beide kanten op de grillpan. Breng op smaak met peper en zout, 2 eetlepels olijfolie en citroensap. Serveer de risotto op de courgette linten en garneer met dunne plakjes Parmezaanse kaas.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Reacties