Spinazietortilla
Ingrediënten
Bereidingswijze
Chorizo in stukjes snijden. In grote koekenpan met antiaanbaklaag chorizo in ca. 2 minuten uitbakken. Aardappeltjes toevoegen en ca. 6 minuten roerbakken. Intussen in pan met bodempje water spinazie in ca. 2-3 minuten laten slinken.
In zeef laten uitlekken en zo veel mogelijk vocht eruit drukken. Spinazie grof hakken en door aardappeltjes scheppen. In kom eieren loskloppen met kaas en over aardappel schenken.
Ei afgedekt in 4-5 minuten laten stollen.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter