recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Ovenmacaroni met kaas en spinazie

QR Code
Ovenmacaroni met kaas en spinazie

Ingrediënten

Bereidingswijze

Verwarm de oven voor op 200 graden celsius. Kook de macaroni volgens aanwijzing beetgaar. Verhit ondertussen de olie in een pan en en fruit de ui 1 minuut. Voeg het gehakt toe en bak nog 4 minuten. Bestrooi het gehakt met kaneel en bak nog 1 minuut. Voeg de tomaten toe en maak ze klein.
Voeg een handvol spinazie toe en laat al omscheppend slinken. Herhaal tot alle spinazie geslonken is. Laat het vocht verdampen en breng op smaak met peper en zout.
Giet de pasta af en meng samen met de mozzarella door de saus. Doe het geheel in de ovenschaal en bak in ca. 20 minuten gaar. Dek af met aluminiumfolie als het gerecht te snel kleurt.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Meer Recepten

Laat uw reactie achter