Champignonnensoep
Ingrediënten
Bereidingswijze
Breng 2 liter water aan de kook met de maggiblokjes. Roer met een garde de soepmix door. Voeg de (eventueel gewassen) soepgroenten erbij.
maak de champignons schoon met een borsteltje en snijd ze in plakjes. Bak de champignons (eventueel in gedeelten) in de olijfolie en roer dit door de soep. Zorg dat de soep blijft koken. Voeg kervel en wat in kleine ringetjes geknipte bieslook toe. Na 10 minuten koken van de champignons, de pan van het vuur halen. Zet de staafmixer in de pan en pureer het geheel.
Breng de soep weer aan de kook en voeg er nog eens 1 liter kokend water aan toe en de apart klaargemaakte gehaktballetjes. Strooi er de geraspte kaas over en roer nog eens goed om. Eet smakelijk.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter