Sajoer met spinazie
Ingrediënten
- 450 gram diepvriesspinazie
- 0,5 liter bouillon, van tablet
- 1 stuk lombok, rode, verse, van de zaadjes ontdaan
- 1 stuk ui
- 2 teentjes knoflook, gehalveerd
- 0,5 eetlepel kemiriepasta
- 1 eetlepel olie
- 1 theelepel koenjit
- benodigde materialen:
- keukenmachine of staafmixer
- eventueel een pan met anti-aanbaklaag of een bakvel
Bereidingswijze
Laat de diepvriesspinazie ontdooien. Montignac-tip: gebruik kemiriepasta in fase 1 alleen bij een vetmaaltijd! Indien u dit gerecht als koolhydraatmaaltijd bereidt, dan geen olie gebruiken maar een pan of wok met anti-aanbaklaag of gebruik een bakvel.
Snijd de lombok in grote stukken en de ui in vieren. Maak de ui, knoflook, lombok en kemiriepasta fijn in de keukenmachine of met de staafmixer.
Verhit de olie in een pan en bak hierin het uimengsel circa 3 minuten. Voeg dan de koenjit en bouillon toe. Roer alles goed door en breng dit aan de kook. Voeg de spinazie toe en laat het geheel circa 5 minuten zachtjes koken.
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter