recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Boontjes met brie

QR Code
Boontjes met brie

Ingrediënten

Bereidingswijze

Kook de boontjes in 2 minuten beetgaar (als je voor een pot boontjes kiest, hoeft dat niet). Doe de boontjes in een ovenschaal. Bedek ze met een plakje ontbijtspek. Leg daar dan de plakjes brie overheen. Zet de ovenschaal onder de grill tot het ontbijtspek krokant is en de kaas gesmolten.

Serveersuggesties

1. De boontjes zijn heel lekker met aardappel gratin. 2. Als je het gerecht mooi wilt serveren, kan je er nog bieslookstukjes overheen strooien.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Meer Recepten

Laat uw reactie achter