Pikante kip
Ingrediënten
Bereidingswijze
Doe de peper, het zout, de kipkruiden en de pilli-pilli in een potje en meng dit goed.
Wrijf nu de kippen heel goed in met het kruidenmengsel. Houd ook nog een beetje over om in de kip te strooien. Giet nu ook een beetje pilli-pilli in de kip.
Leg de 2 kippen in een beboterde ovenschotel en leg ook nog enkele stukjes boter op de kippen. Steek de kippen nu gedurende 1 uurtje in een voorverwarmde oven op 180 graden C. Overgiet de kip regelmatig met het braadvocht. Strooi een 20-tal minuten voor het einde nog een beetje tabasco over de kip (naar gelang hoe pikant je het wilt).
Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt,
klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.
Laat uw reactie achter