recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

"Bretonse" zalm a la Suus

QR Code

Ingrediënten

  • 4 mooie stukken zalm van ca. 125/150 gram
  • knoflookolie
  • sap van 1 citroen
  • Bretonse kruiden (is een mix van provencaalse kruiden en 5 soorten algen )

Bereidingswijze

Maak een marinade van de knoflookolie, citroensap en de bretonse kruiden en leg hier de zalm in.
Laat ca. 24 uur marineren in de koelkast in een afgedekte schaal en draai de zalm regelmatig zodat de marinade overal goed bij kan komen.
Haal de zalm vervolgens uit de marinade en haal teveel aan alg eventueel weg.
Pak de zalm in in alluminiumfolie.
Vervolgens kun je 'm op de bbq leggen en in ca. 10 minuten laten garen.

Evt ook mogelijk om te garen in bv de oven. . . In dat geval de oven 10 minuten voorverwarmen op ca. 120 graden, zalm in folie in n ovenschaal leggen en in de oven zetten.
Na 5 minuten temperatuur terugdraaien naar ca. 100 graden

Serveersuggesties

Lekker bij: aardappelpuree en worteltjes (klassieker), frietjes/gebakken aardappeltjes en sla , rijst en erwtjes.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Meer Recepten

Laat uw reactie achter