recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Pompoenpannenkoek

QR Code
Pompoenpannenkoek

Ingrediënten

Bereidingswijze

Pompoen schillen, zaadjes verwijderen en in stukken snijden. Pompoen in beetje water met zout koken tot gaar. Pompoen afgieten en prakken. Melk, eieren, bakmeel en rozijnen toevoegen en tot glad beslag kloppen. Een beetje olie verhitten in een koekenpan en hierin 2 a 3 porties tegelijk bakken aan beide kanten tot goudbruin. Ga zo door tot het beslag op is.

Serveersuggesties

Op de Antillen eten ze deze pompoenpannenkoeken voornamelijk als bijgerecht bij vlees bijvoorbeeld stoofvlees, geitenvlees, maar ook bij gebakken vis. Je eet ze dan net als je bijvoorbeeld aardappels bij je gerecht eet met wat saus erover als je wilt. Je kunt ze natuurlijk ook zo eten. Het is niet de gewoonte dat je dan suiker of stroop opdoet of ze oprolt.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Laat uw reactie achter