recepteningrediëntenspecialsforums

Gebruikersnaam / Wachtwoord


Gratis aanmelden - Wachtwoord vergeten?

Huzarensalade

QR Code
Huzarensalade

Ingrediënten

Bereidingswijze

Stamp de aardappelen fijn. Snij de plakken boterhamworst in kleine blokjes. Snipper de ui fijn. Schil de appels, haal de klokhuizen eruit en snijd de appels in kleine blokjes. Pel de sinasappels en snijd deze in kleine stukjes en gebruik ook het sap. Snijd de augurken fijn. Voeg alle gesneden produkten bij de aardappels in stamp het fijn. Voeg dan de bakjes vleessalade toe en naar smaak de ketchup, mayonaise of fritessaus en slasaus en een paar lepels augurkensap. Roer dit door elkaar heen en voeg eventueel naar smaak meer saus of sap toe. Kook de eieren hard en snijd deze in plakjes of partjes. Snijd de tomtaten in plakjes of partjes. Snijd nog wat augurken in reepjes. Pel de manderijntjes en pel ze in partjes. Gebruik de eieren, tomaten, augurken en manderijnenpartjes voor de garnering. Versier eventueel nog wat met ketchup en mayonaise of fritessaus. Laat de salade staan in de koelkast. Na een uur zijn alle smaken in elkaar ingewerkt. Kook de eieren hard. Snijd de tomaten in schijfjes of partjes voor de garnering.

Serveersuggesties

Voor een snelle verwerking kun je ook kant en klare bakken huzarensalade halen en verder alle andere ingredienten toevoegen. Voor de garnering kun je ook bijvoorbeeld plakjes kiwi gebruiken.

Allergieinformatie

Op de volgende pagina vindt u de allergie informatie voor dit recept. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend, u dient zelf alsnog goed op te letten dat de te verwerken producten vrij zijn voor de voor u geldende allergenen. Onze allergieinformatie is verbeterd en verrijkt, klik hier voor de geavanceerde allergieinformatie.

Meer Recepten

Laat uw reactie achter